O Firmie

Firma powstała z myślą o niesieniu pomocy małym i średnim firmom w dziedzinie technologii, konstrukcji i dokumentacji technicznej.

 

   Początek firmy to rok 2006, gdzie na rynku można zaobserwować wzmożone zapotrzebowanie na tworzenie lub przeniesienie z wersji papierowej wszelkiej dokumentacji technicznej i warsztatowej do formatu o wiele łatwiej poddającego się obróbce, archiwizacji i komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami produkcji.

   Kolejne miesiące to poszerzenie działalności o doradztwo techniczne w dziedzinie lekkich konstrukcji metalowych i ogólnie pojętej obróbki metali - zwłaszcza cięcia laserowego blach i gięcia CNC. Firma zaczyna coraz mocniej współpracować z firmami z branży ślusarskiej oraz budowlanej.

   Rok 2009 owocuje poszerzeniem działalności o projektowanie konstrukcji i doradztwo designerskie.

   Dość znaczny rozrzut obszaru naszych działań, nawiązanie współpracy z kilkunastoma podwykonawcami, sprawdzenie i wyselekcjonowanie firm z kilkunastu różnych branż powoduje, że w chwili obecnej można już mówić o nas jako grupie firm działających w branży szeroko pojętej obróbki metalu i branży budowalnej.

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo znaleźć obszary naszych działań (nie są dokładnie omówione ze względów na konieczność zachowania przejrzystości informacji).

 

Polecamy

Marxam Project Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©
Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama